Szczotkownice (gratownice)

Oferujemy Państwu nie tylko przecinarki Bomar i piły taśmowe, ale również szczotkownice (gratownice) – maszyny z serii Deburing, które pozwalają realizować kompleksowe zadania związane z gratowaniem i wygładzaniem materiałów. W ten sposób dostępny stał się szereg wersji maszyn – od stołowych szlifierek tarczowych, do jednostek kolumnowych i wysoko wydajnych. Mocny nacisk jest również kładziony na obsługę maszyn w kategoriach bezpieczeństwa i prostoty.

W naszej ofercie znalazły się zarówno modele proste, do typowych, nieskomplikowanych prac warsztatowych, jak również rozbudowane maszyny, które sprawdzają się doskonale w zakładach produkcyjnych i sklepach szlifierskich. Wszystkie urządzenia, podobnie jak przecinarki taśmowe, w których dystrybucji się specjalizujemy, to najwyższa jakość wykonania i wydajność. Osiągają doskonałą skuteczność w usuwaniu zadziorów, które powstały po cięciu, a dzięki delikatnemu toczeniu materiału, dają możliwość gratowania krawędzi – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Na wysoką wydajność urządzeń wpływają znajdujące się w ich wnętrzach silniki przemysłowe, działające w oparciu o najwyższej jakości technologie i komponenty.

W szerokim asortymencie znajdują się modele, które wraz z przecinarkami do metalu czy szlifierkami, pozwalają na doskonałą obróbkę powierzchni metalowych – spełniają wszelkie wymagania związane z bezpieczeństwem i wydajnością.

  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza

.