Renowacje, odnawianie

renowacje

Oprócz eliminowania usterek, zajmujemy się również renowacjami maszyn, ich kompletnym odnawianiem, a także malowaniem i wymianą części Bomar na nowe. Dysponujemy oryginalnymi zamiennikami, w związki z czym możemy zagwarantować Państwu skuteczność napraw oraz dużą żywotność naprawionej maszyny.

Doświadczenie

doswiadczenie

Prowadzimy serwis Bomar od wielu lat, naprawiając różnego rodzaju maszyn, takie jak przecinarki taśmowe i tarczowe, szlifierki czy piły taśmowe i jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne podejście oraz zaangażowanie – zarówno w realizowaniu niewielkich, jak i rozbudowanych zleceń. Eliminujemy różnego rodzaju usterki, konserwujemy maszyny i zapewniamy kompleksowe wykonywanie zadań oraz indywidualne podejście. Każda naprawa jest wyceniana indywidualnie, a naszym Klientom dajemy również możliwość negocjowania cen.

Szybkość

szybkosc

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego reagujemy na zgłoszenia awarii tak szybko, jak to tylko możliwe i staramy się dokonywać napraw na bieżąco, dzięki czemu Państwa przecinarka Bomar albo inne urządzenie będzie gotowe do pracy po niecałych 24 godzinach od momentu zlecenia naprawy. W 99% przypadków realizujemy zlecenia w mniej niż jedną dobę.
W przypadku nagłych zdarzeń, istnieje możliwość usunięcia usterki w dniu zgłoszenia!