Oferując kompleksowe usługi zajmujemy się nie tylko sprzedażą maszyn do obróbki metali i częściami do poszczególnych modeli, ale także ich serwisem. Wszystkie z nich – przecinarki do metalu, taśmy tnące, szlifierki, szczotkownice oraz wiele innych w tym także urządzeń specjalnych, podlegają u nas bezpłatnemu naprawie w ramach gwarancji. Ponadto, zajmujemy się również serwisem pogwarancyjnym, oferując stałe bądź jednorazowe wykonywanie zadań. W przypadku awarii, każdy Klient jest przez nas obsługiwany w pełni indywidualnie. Niemniej jednak nasze usługi to nie tylko naprawa uszkodzonych przecinarek, taśm, szlifierek oraz wszelkich innych maszyn. Dokonujemy wymiany zużytych części, przeprowadzamy modernizację oraz w razie potrzeby wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z ich obsługą. W przypadku awarii, weryfikujemy usterkę i skutecznie ją eliminujemy. Podejmując się naprawy zawsze podchodzimy do niej indywidulanie, skrupulatnie wykluczając ryzyko ponownego powstania defektu.
Dodatkowo, zajmujemy się wyjaśnianiem sposobu działania urządzenia i nauczamy, jak obsługiwać dany model. Dzięki intuicyjnemu operowaniu maszyną przez Państwa pracowników staje się ono w Państwa firmie jeszcze bardziej wydajne.
Nasz serwis to także doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa. Pomagamy dobrać dokładnie takie urządzenie do obróbki metalu, które doskonale wpisze się w Państwa oczekiwania.

Renowacje, odnawianie

renowacje

Oprócz eliminowania usterek, zajmujemy się również renowacjami maszyn, ich kompletnym odnawianiem, a także malowaniem i wymianą części Bomar na nowe. Dysponujemy oryginalnymi zamiennikami, w związki z czym możemy zagwarantować Państwu skuteczność napraw oraz dużą żywotność naprawionej maszyny.

Doświadczenie

doswiadczenie

Prowadzimy serwis Bomar od wielu lat, naprawiając różnego rodzaju maszyn, takie jak przecinarki taśmowe i tarczowe, szlifierki czy piły taśmowe i jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne podejście oraz zaangażowanie – zarówno w realizowaniu niewielkich, jak i rozbudowanych zleceń. Eliminujemy różnego rodzaju usterki, konserwujemy maszyny i zapewniamy kompleksowe wykonywanie zadań oraz indywidualne podejście. Każda naprawa jest wyceniana indywidualnie, a naszym Klientom dajemy również możliwość negocjowania cen.

Szybkość

szybkosc

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego reagujemy na zgłoszenia awarii tak szybko, jak to tylko możliwe i staramy się dokonywać napraw na bieżąco, dzięki czemu Państwa przecinarka Bomar albo inne urządzenie będzie gotowe do pracy po niecałych 24 godzinach od momentu zlecenia naprawy. W 99% przypadków realizujemy zlecenia w mniej niż jedną dobę.
W przypadku nagłych zdarzeń, istnieje możliwość usunięcia usterki w dniu zgłoszenia!