Przecinarki tarczowe automatyczne

W przedsiębiorstwach, na placach budowy oraz we wszelkich innych miejscach, w których tworzy i wykorzystuje się precyzyjnie docięte profile aluminiowe – prezentowane poniżej urządzenia sprawdzą się idealnie. Przedstawiamy Państwu automatyczne przecinarki tarczowe, które umożliwiają obrabianie elementów pod kątem 0, 45, lub 90 stopni. Wyróżniają się niezwykłą dokładnością cięcia, dzięki czemu można wykonywać najbardziej skomplikowane konstrukcje.

Wyposażone są w tarcze sięgające średnicą 500 mm, co w połączeniu z możliwością podawania materiału o wadze nawet 150 kilogramów pozwala tworzyć imponującej wielkości profile. Po ręcznym wprowadzeniu rozmiaru kąta cięcia, piła podnosi się w pełni automatycznie. Wpływa to nie tylko na wysoki komfort pracy operatora, ale także na jego bezpieczeństwo podczas wykonywania zleceń.

Ponadto, proponowane przez nas automatyczne przecinarki tarczowe można dodatkowo wyposażyć w odsysacz wiórów, który bez wątpienia przyczynia się do zadbania o estetykę swojego stanowiska pracy.

  • Dodaj do kosza

.