Systemy bezpieczeństwa Secureflex

Systemy bezpieczeństwa – system modułowy barier bezpieczeństwa, umożliwia szybką i prostą konfigurację. Dzięki SECURFLEX każda maszyna – przecinarka Bomar, szlifierka, szczotkownica i inna, może być indywidualnie wyposażona w ochronne ogrodzenia.

 

Securflex są zgodne z wszystkimi aktualnymi wytycznymi obowiązującymi dla maszyn. Modułowa konstrukcja zapewnia nieograniczone możliwości montażu, co pozwala dostosować system bezpieczeństwa do indywidualnych potrzeb, bez względu na to czy w danym warsztacie lub hali produkcyjnej użytkowane są przecinarki taśmowe, szlifierki, piły taśmowe czy też inne urządzenia. To maksymalna ochrona dla pracowników, którzy mogą w pełni skupić się na swojej pracy bez obaw o to, że będą narażeni na jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Dzięki wysokiej wytrzymałości rozwiązań, a także ich doskonałej skuteczności w zabezpieczaniu linii produkcyjnych, sprawdzają się niezależnie od powierzchni, na których mają się znaleźć czy potrzeb Klientów.

Securflex to:

  • – Segmenty ogrodzenia kilku typów i wymiarów
  • – Różne rodzaje elementów drzwi w lewej i prawej wersji
  • – Szeroki zakres segmentów ogrodzeniowych oraz elementów drzwi zapewnia idealnie bezpieczne funkcjonowanie każdej linii produkcyjnej, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.
  • – Jest dostępny w dwóch podstawowych wysokościach. 1.600 i 2.000 mm
  • – Zapewnienie bezpiecznego dostępu personelu do punktów serwisowych maszyny lub całej linii produkcyjnej.

 

Niektóre elementy mogą być indywidualnie modyfikowane w razie potrzeb. Wystarczy kontakt z naszą firmą i przedstawienie swoich potrzeb – my zajmiemy się resztą, dopasowując do Państwa potrzeb optymalne rozwiązanie.