Przecinarki tarczowe półautomatyczne

W przypadku dokonywania prac obróbczych na takich materiałach, jak miedź, twarde tworzywa sztuczne bądź aluminium (AL 400, AL 500 i AL 600), przydatne okażą się półautomatyczne przecinarki tarczowe. Wszystkie zaprezentowane poniżej modele posiadają pneumatyczne sterowanie imadłem oraz tarczą tnącą za pomocą przycisków na panelu sterującym. Producent BOMAR zadbał, aby był on wyjątkowo intuicyjny w obsłudze, pozwalając odpowiednio dobierać funkcje oraz kąt cięcia – a jest on dostępny zarówno w zakresie do 90° w prawo, jak i do 45° w lewo.

Nasze przecinarki tarczowe półautomatyczne zostały wyposażone w solidne imadła, które mogą być zaciskane zarówno w pionie, jak i poziomie. Sprzęt jest zasilany sprężonym powietrzem, co zapewnia mu doskonałą wydajność, przy jednoczesnej wysokiej precyzji cięcia. Dla najwyższego komfortu obsługi, dla naszych Klientów zostało przygotowane takie wyposażenie dodatkowe, jak odsysacz wiórów, elektroniczny wyświetlacz kąta, a także podajniki i urządzenie, umożliwiające poziome mocowanie wybranego materiału.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do przejścia na podstrony produktowe w celu szczegółowego zapoznania się z dostępnymi modelami.

  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza
  • Dodaj do kosza

.