Oryginalne części Bomar

oryginalne czesci-04

Znajdujące się w naszym magazynie części Bomar są oryginalne i sprawdzone przez tego producenta.

Ceny producenta

ceny_producenta[1]

W związku z tym, że produkty pochodzą prosto od czeskiego producenta, kupujecie Państwo bez pośredników i w najniższych cenach!

Doradztwo techniczne

Nasz serwis to także pomoc w wyborze części odpowiadających Państwa potrzebom i pasujących do maszyn dostępnych w naszej ofercie. W zakres naszych usług wchodzi także dostarczanie elementów wykorzystywanych w starszych modelach, nieprodukowanych już maszyn.

Prawidłowe dokumentacje

Każde urządzenie Bomar posiada własną dokumentację techniczną, a rysunki są bardzo pomocne w razie problemów z zamówieniem właściwego produktu. Pomożemy Państwu w znalezieniu nawet najmniejszego elementu, jak choćby śrubki.

Pobierz instrukcję do swojej przecinarki

Stany magazynowe części

W naszych magazynach znajduje się zawsze optymalna liczba produktów i większość części realizujemy natychmiast, wysyłając je na drugi dzień roboczy.
Zajmujemy się również sprowadzaniem części Bomar na indywidualne zamówienie – gdy dostępne są u producenta, wysyłamy je do Państwa w przeciągu 5 dni roboczych. Zamówimy wszystko, czego będziecie Państwo potrzebować.ć.

Wszystko w zasięgu ręki

Siłowniki hydrauliczne, koła napędowe i napinające, wałki, wariatory, przekładnie i paski wariatorowe, pompy do chłodziwa, agregaty hydrauliczne, wyświetlacze klawiatury, pulpity sterownicze, sterowniki, wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa, szczotki, zawory, wałki, łożyska, siłowniki, linki, imadła, odlewy żeliwne i wiele innych.

Montaż

Każdą część zakupioną u nas można wymienić samodzielnie, ale na życzenie Klienta zajmujemy się też ich montażem.

Rabaty

Stali Klienci mogą liczyć na korzystne rabaty.

Możliwość negocjacji cen.