Problem   Przyczyny Naprawa
1.     Urządzenie się nie uruchamia. Brak napięcia w gniazdku Sprawdź linię napięcia.
Przekaźnik transferowy jest zamknięty Każda faza musi zostać sprawdzona.
Przełącznik krańcowy rozciągania, osłona ramy lub osłona taśmy tnącej nie są uruchomione. Sprawdź wszystkie wymienione części.
2.     Rama nie podnosi się po wykonanym cięciu. Dolny przełącznik krańcowy jest źle wyregulowany. Wyreguluj przełącznik zgodnie z rozdziałem REGULACJA.
Błąd w pierścieniu hydraulicznym (pneumatycznym). HYTOS (BOSCH) nie wykonuje podniesienia. Funkcje zaworu magnetycznego muszą zostać zmienione, zawór musi zostać zamknięty, a napięcie szczęk i wskażnik sprawdzone.
3.     Silnik elektryczny i pompa nie mają napięcia. Brak napięcia pomiędzy stycznikiem i zabezpieczeniem termicznym. Zły stycznik. Wymień stycznik silnika.
4.     Wskaźnik prędkości taśmy tnącej nie funkcjonuje poprawnie. Wskaźnik prędkości nie jest wyregulowany. Wskaźnik prędkości musi zostać wyregulowany.
Uszkodzona ekspozycja Ekspozycja musi zostać wymieniona.
Zły czujnik – dioda wskaźnika się nie świeci. Czujnik musi zostać wymieniony I wyregulowany.
5.     Protektor czasem wyłącza się z silnika agregata hydraulicznego  MA3. Zbyt wysokie ciśnienie w systemie hydraulicznym. Inżynier serwisowy musi zredukować ciśninie w systemie hydraulicznym.
6.     Agregat hydrauliczny nie może się uruchomić   Kontakt pomocniczy termoprzekaźnika FA1 jest uszkodzony. Wymień kontakt.
7.     Hydrauliczny agregat jest włączony, ale ramie lub główne imadło nie działają Źle podłączone fazy. Zmień połączenie faz. Tylko inżynier serwisowy może to zrobić.
8.     Chłodzenie nie jest aktywne   Brak środka chłodzącego. Napełnij zbiornik środkiem chłodzącym.
Przekaźnik termiczny jest zepsuty Wymień przekaźnik termiczny
Wąż wejściowy jest zepsuty. Sprawdź i wyczyść układ chłodzący.
Zepsuta osłona pompy chłodzącej Sprawdź i wymień osłonę pompy.
Zepsuta pompa chłodząca. Wymień pompę chłodzącą.