Piły taśmowe

Zajmujemy się sprzedażą bimetalicznych pił taśmowych do cięcia metalu i drewna. Wszystkie urządzenia wykonane zostały z dbałością o każdy detal i przy wykorzystaniu w procesie produkcji najlepszych materiałów. Dzięki zróżnicowanym parametrom technicznym, możliwy jest dobór sprzętu do indywidualnych potrzeb, a prostota ich obsługi zapewni sprawną pracę również mniej doświadczonym użytkownikom. Piły taśmowe cechuje ponadto większa żywotność niż w przypadku standardowych rozwiązań, większa precyzja cięcia oraz niezawodność w pracy z rozmaitymi materiałami o różnej twardości.

Pobierz podręcznik użytkownika

Oferujemy piły taśmowe renomowanych producentów:

Oferujemy Państwu wysokiej klasy piły taśmowe do metalu renomowanych producentów, które ze względu na zróżnicowane parametry techniczne mogą być wykorzystywane do cięcia różnych materiałów, w tym stali nierdzewnej, kwasoodpornej i tytanowej, aluminium czy metali nieżelaznych.

Inwestycja w oferowane Państwu piły taśmowe to gwarancja niezawodnej pracy przez wiele lat i wysokiej wydajności działania. Wychodząc naprzecie potrzebom wymagających Klientów, oferujemy pełne wsparcie serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne).

Produkty najwyższej jakości które sprotają Twoim wymaganiom.