Przecinarki taśmowe

Oferujemy Państwu wysokiej klasy przecinarki taśmowe wyposażone w brzeszczot tnący. Są one bardzo zróżnicowane funkcjonalnie – od prostych ręcznych modeli, poprzez grawitacyjne i półautomatyczne, aż do w pełni zautomatyzowanych. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz wykorzystaniu zróżnicowanych funkcji dodatkowych, zapewniają najwyższą precyzję oraz wydajność działania.

Przecinarki Bomar są bezpieczne w użytkowaniu, a dzięki posiadaniu różnorodnych parametrów technicznych znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle. Bardzo duża różnorodność urządzeń sprawia, że znajdziecie Państwo produkt odpowiednio dopasowany do Waszych potrzeb, który sprawdzi się zarówno w niewielkim zakładzie, jak i dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym. Przecinarki do metalu wykorzystywane są do cięcia stali, aluminium i nie tylko – zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. W razie problemów z wyborem służymy kompleksową pomocą.

Oferujemy przecinarki w następujących kategoriach:

Wiele miejsca w naszej ofercie zajmują przecinarki ręczne i grawitacyjne. Pozwalają one na swobodne manipulowanie ramieniem urządzenia, co daje dużą swobodę cięcia. Pośrednim wariantem są maszyny z hydraulicznym systemem opuszczania ramienia.

Ciekawym rozwiązaniem w zakresie cięcia różnego rodzaju materiałów są przecinarki półautomatyczne. Posiadają one intuicyjny, rozbudowany panel sterujący oraz hydrauliczne imadło, ułatwiające pracę.

Tym, którym zależy na szybkości realizowanych prac oraz wysokiej precyzji, polecamy szczególnie warianty automatyczne z mechanizmem pneumatycznym bądź hydraulicznym. Urządzenia te posiadają wytrzymałą budowę i intuicyjny panel sterowania.

Skupujemy maszyny używane,

Dbając o kompleksowość oferty naszej firmy poszerzyliśmy ją o przecinarki używane. Przed wystawieniem na sprzedaż, każde urządzenie przechodzi dokładny przegląd w celu wyeliminowania jakiejkolwiek usterki. Dzięki temu możemy zapewnić ich pełną sprawność.