Przecinarki tarczowe do aluminium

Prezentujemy potężne automatyczne i półautomatyczne piły (przecinarki) do metalu, przystosowane do cięcia różnego rodzaju materiałów – miękkich, twardych tworzyw sztucznych, stali, aluminium czy miedzi. Są wysokowydajne i sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie dużej siły. Umożliwiają cięcie pod kątem 90 stopni w prawo i 45 stopni w lewo oraz posiadają tarcze tnące o zróżnicowanych średnicach. Efektywność oraz bezpieczeństwo działania powodują, że przecinarki tego typu spełniają oczekiwania najbardziej wymagających producentów, specjalizujących się między innymi w produkcji konstrukcji stalowych..

Inwestując w tarczowe przecinarki Bomar, możecie Państwo zaopatrzyć się w półautomaty pneumatyczne oraz automaty pneumatyczne, które różnią się sposobem sterowania, ale oba posiadają doskonałe parametry, funkcje i pozwalają szybko wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zadania. Zachęcamy do poznania parametrów i wyboru urządzenia, które spełni Państwa oczekiwania.

Oferujemy przecinarki w następujących kategoriach:

Podczas cięcia profili z różnych materiałów (aluminium czy tworzyw sztucznych), świetnie sprawdzają się oferowane przez naszą firmę przecinarki tarczowe półautomatyczne Bomar. Zapewniają one niezwykłą precyzję prac oraz gładkie krawędzie ciętych profili.

Do zakładów produkcyjnych czy dużych firm z branży technicznej czy budowlanej polecamy szczególnie przecinarki tarczowe automatyczne. Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia posiadają nowoczesny mechanizm podawania materiału oraz sterowania.