Serwis

ZAPRASZAMY NA NASZA NOWĄ STRONE

WWW.BOMAR-POLAND.COM.PL

Poza dystrybucją i doradztwem technicznym, specjalizujemy się również w serwisowaniu przecinarek Bomar – zarówno tych zakupionych w naszej firmie, jak również w innych miejscach.

serwis

 

 

Prowadzimy serwis maszyn Bomar na terenie całego kraju.

 

DOŚWIADCZENIE

Prowadzimy serwis Bomar od wielu lat, naprawiając różnego rodzaju maszyn, takie jak przecinarki taśmowe i tarczowe, szlifierki czy piły taśmowe i jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne podejście oraz zaangażowanie – zarówno w realizowaniu niewielkich, jak i rozbudowanych zleceń. Eliminujemy różnego rodzaju usterki, konserwujemy maszyny i zapewniamy kompleksowe wykonywanie zadań oraz indywidualne podejście. Każda naprawa jest wyceniana indywidualnie, a naszym Klientom dajemy również możliwość negocjowania cen.

 

SZYBKOŚĆ

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego reagujemy na zgłoszenia awarii tak szybko, jak to tylko możliwe i staramy się dokonywać napraw na bieżąco, dzięki czemu Państwa przecinarka Bomar albo inne urządzenie będzie gotowe do pracy po niecałych 24 godzinach od momentu zlecenia naprawy. W 99% przypadków realizujemy zlecenia w mniej niż jedną dobę.

W przypadku nagłych zdarzeń, istnieje możliwość usunięcia usterki w dniu zgłoszenia!

 

RENOWACJE – ODNAWIANIE

Oprócz eliminowania usterek, zajmujemy się również renowacjami maszyn, ich kompletnym odnawianiem, a także malowaniem i wymianą części Bomar na nowe. Dysponujemy oryginalnymi zamiennikami, w związki z czym możemy zagwarantować Państwu skuteczność napraw oraz dużą żywotność naprawionej maszyny.

 

GWARANCJA

Dzięki współpracy z różnymi kontrahentami i wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług – korzystamy z najlepszych narzędzi oraz części zamiennych.

 

NAPRAWY GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE

Wszystkie maszyny – przecinarki do metalu, taśmy tnące, szlifierki, szczotkownice, maszyny specjalne i inne, podlegają bezpłatnemu serwisowi w ramach gwarancji.

Zajmujemy się także naprawami pogwarancyjnymi, oferując stałe albo jednorazowe wykonywanie zadań. W przypadku awarii, każdy Klient jest przez nas obsługiwany w pełni indywidualnie.

 

Doraźny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
W ramach doraźnego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego, przyjmujemy zgłoszenia w godzinach 7.00-22.00.

 

Zapraszamy w nagłych wypadkach do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu +48 661 242 601.