Części bomar

beznazwy

ZAPRASZAMY NA NASZA NOWĄ STRONE

WWW.BOMAR-POLAND.COM.PL

W naszej stałej ofercie znajdują się części zamienne Bomar, wykorzystywane w przecinarkach tego producenta.

 

Orginalne części

Znajdujące się w naszym magazynie części Bomar są oryginalne i sprawdzone przez tego producenta.

Najniższe ceny – prosto od producenta

W związku z tym, że produkty pochodzą prosto od czeskiego producenta, kupujecie Państwo bez pośredników i w najniższych cenach!

 

Doradztwo

Nasz serwis Bomar to także pomoc w wyborze części odpowiadających Państwa potrzebom i pasujących do maszyn dostępnych w naszej ofercie. W zakres naszych usług wchodzi także dostarczanie elementów wykorzystywanych w starszych modelach, nieprodukowanych już maszyn.

 

Pełne dokumentacje techniczne

Każde urządzenie Bomar posiada własną dokumentację techniczną, a rysunki są bardzo pomocne w razie problemów z zamówieniem właściwego produktu. Pomożemy Państwu w znalezieniu nawet najmniejszego elementu, jak choćby śrubki.

 

Stany magazynowe

W naszych magazynach znajduje się zawsze optymalna liczba produktów i większość zamówień realizujemy natychmiast, wysyłając je na drugi dzień roboczy.

Zajmujemy się również sprowadzaniem części na indywidualne zamówienie – gdy dostępne są u producenta, wysyłamy je do Państwa w przeciągu 5 dni roboczych. Zamówimy wszystko, czego będziecie Państwo potrzebować.

 

Na stanie magazynowym

Siłowniki hydrauliczne, koła napędowe i napinające, wałki, wariatory, przekładnie i paski wariatorowe, pompy do chłodziwa, agregaty hydrauliczne, wyświetlacze klawiatury, pulpity sterownicze, sterowniki, wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa, szczotki, zawory, wałki, łożyska, siłowniki, linki, imadła, odlewy żeliwne itp.

 

Montaż

Każdą część zakupioną u nas można wymienić samodzielnie, ale na życzenie Klienta zajmujemy się też ich montażem.

 

Rabaty

Stali Klienci mogą liczyć na korzystne rabaty.

 

Serdecznie Zapraszamy !